![](https://www.leaderslab.gr/wp-content/uploads/2018/09/Amanda-Gore.jpg)
H Amanda Gore είναι ομιλήτρια στις εκπαιδευτικές ενότητες “Η δύναμη της Αναγνώρισης”, “Πώς να εξολοθρεύσουμε το Άγχος”, “Προβάλλοντας μία θετικότερη Εικόνα του Εαυτού μας” και “Παρακίνηση μέσω θετικής επικοινωνίας”.
- Είναι πτυχιούχος φυσικοθεραπείας με εξειδίκευση στην ψυχολογία, και είναι ειδικός στις δυναμικές ομάδας, στην νευρογλωσσολογία και στην υγιεινή εργασίας.
- Είναι περιζήτητη ομιλήτρια σε συνέδρια και συγγραφέας δημοφιλών βιβλίων και βίντεο, συμπεριλαμβανομένου του Lead Out Loud και You Can Be Happy.
- Ως ομιλήτρια σεμιναρίων για περισσότερα από 20 χρόνια, έχει συνεργαστεί με εταιρείες, πανεπιστήμια, νοσοκομεία και ιατρεία και έχει συχνή παρουσία στο ράδιο και την τηλεόραση.